Рубрики
Новини

В Україні легалізували гральний бізнес

02.07.2020 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» за № 2285-Д. Всеукраїнський союз розвитку букмекерства підтримує рішення народних депутатів та особливо відзначає, що це досягнення є результатом компромісної співпраці багатьох представників державної влади, громадськості та бізнесу.

Прийняття закону про азартні ігри є впевненим кроком до детінізації цілої галузі економіки країни,  отримання нових інвестицій, створення спортивної інфраструктури, розвитку туристичної діяльності. Українці нарешті будуть захищені локальним законодавством та зможуть користуватись своїм правом на дозвілля у своїй країні.

З моменту легалізації азартних ігор в країну разом з міжнародними розважальними холдингами прийдуть найкращі технологічні рішення, які поставлять Україну в ряд технологічних держав. Світові бренди розважальної індустрії нарешті отримують шанс інвестувати в Україну, підтримувати соціальні напрямки, культуру, медицину та спорт.

У той же час, важливим послідовним кроком повинно бути прийняття закону про внесення змін в податкове законодавство, яке повинно бути вдосконалено шляхом відміни податку з виграшу та заміни спеціального податку на гральний дохід великим ліцензійним платежем. Це створить реальний, прозорий механізм надходжень до державного бюджету, унеможливіть корупційні складові та зробить гральний ринок конкурентноспроможним на світовому рівні.

Всеукраїнський союз розвитку букмекерства готовий у подальшому надавати свої фахові висновки та допомагати консультацією, щодо створення та укріплення законодавчого фундаменту азартних ігор.