Рубрики
Новини

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Протягом багатьох років Всеукраїнський союз розвитку букмекерства є активним учасником процесу легалізації грального бізнесу в Україні. Ми постійно підтримуємо ініціативи державних інституцій щодо створення законодавства в сфері азартних ігор і послідовно виступаємо за врегулювання та створення європейських стандартів на ринку гральних послуг.

Тому зрозумілим було те, що ми з першого дня підтримували та підтримуємо позицію Президента та Кабінету Міністрів України, які своєю політичною волею створили умови для початку процесу легалізації грального бізнесу в Україні. 

Наші представники брали активну участь у робочих групах у Верховній Раді щодо обговорення законопроектів по регулюванню ринку азартних ігор.  Ми надавали пропозиції та аргументацію по багатьом актуальним питання, співпрацюючи зі спеціалістами в процесі розробки положень законодавства. 

Плідна праця  народних депутатів України, державних органів та громадськості над розробкою законодавства у сфері азартних ігор, нарешті, втілилась у включення законопроектів до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради, яке відбулось 19 грудня 2019 року. 

На превеликий жаль, по жодному із законопроектів не було голосування, а загальний законопроект за №2285-д від Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики не знайшов підтримки та був відправлений на підготовку до повторного першого читання. Процес легалізації знову призупинився.

Всеукраїнський союз розвитку букмекерства стурбований ситуацією навколо гальмування процесу легалізації певними “політичними” та бізнес інтересами, яка призведе до того, що ціла гральна галузь продовжить знаходитись в тіньовому секторі. Шлях заборон та силового тиску продемонстрував свою неефективність на прикладі низки європейських країн. 

Ми закликаємо народних депутатів згідно Регламенту Верховної Ради України найближчим часом повернутися до процесу розгляду регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, продовжити пошук компромісів та балансу між інтересами держави, представниками бізнесу та суспільством.

З повагою,

Прес-служба Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства